NielsenIQ Brandbank

Rozwiązania w zakresie prezentacji obrazu

Pomóż kupującym odkryć i wykorzystać Twoje produkty we wszystkich kanałach.

Przegląd 
Przegląd 

Zwiększaj zaangażowanie dzięki wykorzystaniu zdjęć produktowych

Nigdy wcześniej nie było tak ważne, aby wyjść poza standardowy obraz produktu i uzyskać najlepsze w swojej klasie wrażenie, nawiązując kontakt z kupującymi poprzez angażujące, dostosowane do potrzeb i zawierające informacje obrazy produktów na półce cyfrowej.

Zapewnij swojej firmie przewagę konkurencyjną 
Zwiększ zaangażowanie kupujących 
Zwiększ lojalność i sprzedaż kupujących 
Opis 
Opis 
NIQ

Wyróżnij się na półce cyfrowej już teraz

Kupujący chcą mieć dostęp do dokładnych i wiarygodnych informacji o produkcie za jednym kliknięciem. Kluczowe informacje o produkcie są łatwo dostępne na stronach internetowych, ale klienci chcą mieć możliwość identyfikacji rozmiaru produktu i jego kluczowych atrybutów za pomocą zdjęć produktu z widoku sklepowego, aby ułatwić im dokonywanie świadomych zakupów.

Results
Results 02_Elements/Icons/ArrowRight

[TK — NEED IMAGE THIS IS PLACEHOLDER FOR THIS TEXT] Successful restages are more likely to have utilized upfront research before redesigning 41% of shoppers will continue to purchase a product because of its design.

Najważniejsze cechy 
Najważniejsze cechy 

1

Zdjęcia Lifestyle

Przywróć produkt do życia i wyróżnij się na tle konkurencji, prezentując indywidualnie przygotowane i kreatywne zdjęcia produktów dla Twojej marki.

2

Obrazy zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych 

Zaprezentuj bardziej uproszczoną wersję opakowania, podkreślając kluczowe informacje, aby ułatwić przeglądanie produktów na urządzeniach mobilnych.

3

Skalowane zdjęcia produktów 

W przejrzysty sposób prezentuj różne rozmiary swoich produktów, pokazując dokładne wymiary, aby umożliwić podjęcie świadomej decyzji o zakupie.

Resources
Resources 02_Elements/Icons/ArrowRight

Zasoby 
Zasoby 

Jak możemy pomóc? 

Wiemy, że nie na każde pytanie odpowiedź jest prosta. Opowiedz nam o swojej wyjątkowej sytuacji lub o tym, czego możesz potrzebować, a my znajdziemy rozwiązanie, które ułatwi Ci codzienną pracę.

Zobacz także
Zobacz także